Ірина Цапушел
Юрисконсульт

ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

СИТУАЦІЯ

Клієнт звернувся до Адвокатського об’єднання «ПРАВОВА КОРПОРАЦІЯ» із метою скасування постанови державного виконавця про стягнення виконавчого збору. Клієнт самостійно виконав судове рішення про стягнення заборгованості і не вбачає підстав для сплати виконавчого збору, так як державний виконавець не вчиняв будь-яких дій щодо виконання судового рішення.

РІШЕННЯ

Подання до адміністративного суду позовної заяви про визнання протиправною та скасування постанови державного виконавця про стягнення виконавчого збору. Водночас, подання листа-звернення до стягувача з проханням про направлення до державного виконавця заяви про повернення виконавчого листа стягувачу, оскільки будь-яких претензій Стягувач до Клієнта не має.

РЕЗУЛЬТАТ

За результатами розгляду позовної заяви про визнання протиправною та скасування постанови державного виконавця про стягнення виконавчого збору, адміністративний суд дійшов висновку щодо задоволення позовної заяви та скасування постанови про стягнення виконавчого збору. Таким чином, права та законні інтереси Клієнта були відновлені.