Тетяна Ясницька
Адвокат

ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ

СИТУАЦІЯ

Клієнт звернувся в кампанію з метою оформлення спадщини на домоволодіння після смерті матері. Складність оформлення полягала в тому, що спадкодавець за життя не зареєстрував право власності на нерухомість після того, як один з власників за рішенням суду виділився в «одиницю» та відповідно виникла необхідність в перерахунку часток будинку, а вже після реєстрація права власності на будинок. При цьому не було присвоєно кадастровий номер на земельну ділянку та були відсутні супутні правовстановлюючі документи.

РІШЕННЯ

По закінченню встановленого законом терміну було складено та подано до нотаріальної контори заяву про прийняття спадщини за заповітом. У Бюро технічної інвентаризації провели перерахунок часток домоволодіння та виготовили новий технічний паспорт, а також присвоїли кадастровий номер на земельну ділянку. Таким чином з’явилась можливість зареєструвати право власності на нерухомість після смерті власника, отже, оформити спадщину на Клієнта.

РЕЗУЛЬТАТ

За результатом проведених дій адвокатом Ясницькою Т.В. була надана допомога Клієнту в оформленні спадщини після смерті матері в найкоротший терміни. Оскільки, вдалось уникнути звернення до районного суду з відповідною позовною заявою, що могло б продовжити в часі вирішення даного питання на декілька років.