x

Обратная связь

Отправить
Ваше обращение успешно отправлено!

График работы

Пн.:9.00 – 18.00 Вт.:9.00 – 18.00 Ср.:9.00 – 18.00 Чт.:9.00 – 18.00 Пт.:9.00 – 18.00

Социальные сети

x

Заказать консультацию

Отправить
Ваше обращение успешно отправлено.

Технічна модернізація ЖКГ – один з пріоритетів сьогодення

Юридичними консультантами виступили Олег Чайковський та Миколай Данилюк при обговорені питань на Першої Всеукраїнської практичної конференції «Комфортний енергоефективний будинок – вимога сьогодення», яка відбулась з 7 по 9 липня 2015 року на Одещині. Представництво учасників конференції дуже високе Міністерство регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України, за участю народних депутатів Альони Бабак та Анрія Шиньковича, Директору департаменту Мінрегіону Сергія Кушніра.

Громадску спільноту представляли керівникі ОСББ, ЖБК зі всіє України та професійних Управителів житла — делегати Асоціації Управителів.

Присутнім повідомили про те, що житловий фонд України складається з будинків різних періодів будівництва, 80 % яких представлено житловими будинками перших масових серій. Вони мають суттєві недоліки в архітектурному і конструктивному відношеннях, не відповідають сучасним вимогам щодо теплового опору та звукоізоляції огороджувальних конструкцій.

При обговоренні питань, щодо енергоефективних заходів, які сприятимуть зменшенню споживання енергоресурсів, в тому числі природного газу та електроенергії, юристи зазначили, що проводиться робота над удосконаленням та розробкою законів та нормативів з питань енергоефективності.
В ході конференції було розглянуто сучасний стан та проблемні питання щодо управління – утримання житлового фонду, а також визначено оптимальні шляхи та рішення для покращення ситуації для створення комфортного енергоефективного будинку.

«Розроблено законопроект «Про житлово-комунальні послуги», який станом на сьогодні опрацьовується у Комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства із залученням юристів-фахівців, зокрема представників ЮГ «Правова корпорація» та експертів у сфері житлово-комунального господарства», — повідомив Микола Динаилюк.

Захід відбувається за підтримки проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», проекту «Створення енергетичних агентств в Україні» GIZ, Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та програми розвитку ООН.